США визнали, що насильно годують голодуючих в’язнів Гуантанамо

В американській в’язниці Гуантанамо — масова голодовка. Від їжі відмовляються 100 з 166 в’язнів. Американські власті визнали, що насильно годують 30 голодуючих. Три людини переведені в тюремну лікарню, відзначив офіційний представник бази підполковник Семюел Хаус.

Він підкреслив, що загрози життю голодуючим немає. Причиною голодування став невизначений статус в’язниці на американській військовій базі на Кубі. Ув’язнені нічого не знають про своє майбутнє: їх не судять, але й не звільняють, відзначає ИТАР-ТАСС. Така ситуація виникла тому, що чинний президент США Барак Обама спочатку збирався її закрити, але так і не зміг цього зробити через протидію американських законодавців.

США визнали, що насильно годують голодуючих в'язнів Гуантанамо

У 2005 році в цій таємничій американській в’язниці голодували відразу 142 особи. Нинішня голодовка в спецв’язниці потребувала відправки на Гуантамо «медичного підкріплення». Персонал тюремної медсанчастини налічує тепер близько 140 лікарів, медбратів і санітарів.

Спецв’язниця в Гуантанамо була створена республіканською адміністрацією Джорджа Буша-молодшого в 2002 році в рамках кампанії боротьби з міжнародним тероризмом.

Голодовка ув’язнених в Гуантанамо додало нові фарби в скандали, які розвиваються в США навколо 44-го президента Сполучених Штатів.

, , загрузка...

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*