У центрі Олімпійського парку в Сочі розташоване кладовище

У центрі Олімпійського парку в Сочі знаходиться кладовище старовірів, на початку тижня на ньому пройшли поминання покійних в рамках поминального дня Радониці, фоторепортаж наводить портал «Юга.ru».

На цвинтарі поховані старообрядці і місцеві жителі, і всі стадіони розташовані фактично навколо нього. Для проходу на цвинтар необхідний пропуск, так як воно знаходиться на території, що охороняється. Втім, для місцевих жителів процедура його отримання на один день максимально спрощена.

Зазначимо, ще в 2008 році старовіри Імеретинської долини висловили стурбованість з приводу збереження цвинтаря під час будівництва олімпійських об’єктів. Губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов запевнив їх тоді, як передавав «Інтерфакс», що цвинтар не постраждає. «Ні про яке знесення кладовища мови бути не може. Навпаки, ми хочемо упорядкувати його. Перетворити в меморіальний комплекс і побудувати на його території каплицю. Я думаю, це буде правильно і по-людськи», — заспокоїв губернатор.

Судячи з фотографій, кладовище має цілком охайний вигляд. На вільному п’ятачку розташований стіл для поминальної трапези, практично відразу за огорожею підносяться конструкції спортивних споруд. Каплиці, правда, не видно.

Радониця — перший день поминання покійних після православної великоднього тижня. Якщо немає свята, то вона здійснюється у вівторок Фоминого тижня, наступного після Світлої седмиці. У Краснодарському краї цей день оголошено вихідним.

, , загрузка...

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*